se studenou pěnou [HR]

Víte, jak studená pěna získala své jméno? Její výrobní proces probíhá za nízkých teplot a tím vzniká otevřená struktura buněk a úžasná prodyšnost. Tato jedinečná vlastnost umožňuje z matrace efektivně odvádět nadbytečné teplo a Vy si můžete užívat příjemný a ničím nerušený spánek po celou noc. 

Další klíčovou předností studené pěny je její schopnost držet svůj tvar a flexibilně se přizpůsobovat všem konturám Vašeho těla. Matrace může být také rozvržena do 7 anatomických zón, aby dokonale podpírala každou část Vašeho těla.

To vše dohromady znamená, že si matrace ze studené pěny budete v nezměněné kvalitě užívat po mnoho let.

V této kategorii naleznete matrace vyrobené z:

  • polyuretanové pěny [PUR] a studené pěny [HR]
  • paměťové pěny a studené pěny [HR]
  • pouze ze studené pěny [HR]

Studená pěna [HR]

Studená pěna je symbol moderního a kvalitního spánku, plně respektující trendy zdravého spaní. 

Tento materiál se vyznačuje otevřenou buněčnou strukturou, vysokou elasticitou prodyšností, která výzmně předčí klasický molitan. Tato pěna se pružně přizpůsobuje tvaru lidského těla, vyniká výraznou pevností tvarovou stálostí, což zamezuje nežádoucímu proležení a prodlužuje životnost až o 80% ve srovnání s běžnými matracemi.

Dále vyniká tato pěna optimální propustností, která umožňuje lepší cirkulaci vzduchu, odvádí teplo a omezuje výskyt roztočů. Díky svým jedinečným vlastnostem zajištuje studená pěna vysokou úroveň pohodlí, zejména u matrací vyšší třídy.   

Matrace ze studené pěny jsou navrženy pro každodenní komfortní odpočinek. S nosností až 130 kilogramů na osobu jsou synonymem dlouhé životností a maximální odolností i při větší zátěži.

Paměťová pěna [VISCO]

Naše paměťová pěna je revoluční inovace v oblasti pohodlného spánku. Jedná se o unikátní typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, která mění svoji tuhost v závislosti na teplotě. Pěna při kontaktu s tělesným teplem měkne, nevytváří protitlak a pružně se přizpůsobuje anatomii lidského těla.

Díky efektu tzv. "pomalého vracení" rovnoměrně rozkládá tlak matrace na lidské tělo, což má pozitivní vliv na krevní oběh, zlepšuje kvalitu spánku a zmírňuje bolesti zad. Současně stabilizuje tělo v optimální poloze pro spaníuživatel se během noci méně otáčí což přispívá k jeho klidnému spánku.  

Díky těmto vlastnostem představuje paměťová pěna účinné řešení pro ženy, muže, děti (od 3 let) i seniory, ale také osoby obzvláště citlivé na riziko vzniku dekubitů (proleženin).

Polyuretanová pěna [PUR]

Naše standardní pěna se vyrábí speciálním procesem zpěnění polyuretanové hmoty, díky kterému v materiálu vznikají otevřené buněčné struktury. Materiál tak vyniká výbornou prodyšností a elasticitou. Materiál se dokáže vždy optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Co dále dělá naši PUR pěnu výjimečnou? Je to její široká škála tuhostí a dlouhá životnost. To znamená, že každý zákazník může nalézt svou ideální variantu matrace a užívat si jí po dlouhá léta s garancí kvality.

 


Tuhost matrace je udávána na stupnici 1 až 5 [1 = nejměkčí; 5 = nejtvrdší]

 
3949
8059139498059
Značky

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem