s latexovou pěnou [LATEX]

 

Chtěli byste dostat alespoň 5 pádných důvodů proč si vybrat matraci s latexovou pěnou? Tady je máte.

  1. dokonalá cirkulace vzduchu a regulace vlhkosti - pro svěží spánek pěkně v suchu
  2. dlouhá životnost a tvarová stálost - pro to, aby matrace prostě vydržela
  3. excelentní tělesná podpora a ergonomické vlastnosti - pro pohodlný a zdravý spánek
  4. vynikající elasticita - pro ohromující pružnost, která reaguje na Vaše pohyby
  5. hypoalergenní a antibakteriální vlastnosti - pro zdravější prostředí ve Vaší posteli

 

V této kategorii naleznete matrace vyrobené z:

  • latexové pěny a studené pěny [HR]
  • latexové pěny, studené pěny [HR] a kokosového vlákna [KOKOS]
  • pouze z latexové pěny [LATEX]

 
Latexová pěna [LATEX]

Víte, co dělá latex tak výjimečným? Je to komfort ve své nejvyšší podobě. Jeho otevřená buněčná struktura nabízí pohodlí a vzdušnost, čímž reguluje vlhkost těla a přináší skvělý spánek kdykoliv. Latex je materiál, který se adaptuje na každé roční období – v zimě hřeje a v létě chladí. Kvalitní surový materiál zajistí, že drží svůj tvar až 15 let, což potvrzuje německá testovací agentura LGA.

Bodová elasticita tohoto materiálu poskytuje ideální oporu pro každou část těla. Pro dosažení ještě lepších vlastností tělesné opory mohou být latexová jádra rozdělena do několika vysoce komfortních anatomických zón.

Latex je odolný proti plísním, roztočům a je hypoalergenní, což je ideální volba pro ty, kdo bojuje s respiračními problémy.

To vše v kombinaci s jeho unikátní pružností, která uvolňuje tlakové body, dělá z latexu nezbytný prvek pro zdravý a pohodlný spánek, a to v každé posteli, včetně těch nejmodernějších polohovatelných roštů.

Studená pěna [HR]

Studená pěna je symbol moderního a kvalitního spánku, plně respektující trendy zdravého spaní. 

Tento materiál se vyznačuje otevřenou buněčnou strukturou, vysokou elasticitou prodyšností, která výzmně předčí klasický molitan. Tato pěna se pružně přizpůsobuje tvaru lidského těla, vyniká výraznou pevností tvarovou stálostí, což zamezuje nežádoucímu proležení a prodlužuje životnost až o 80% ve srovnání s běžnými matracemi.

Dále vyniká tato pěna optimální propustností, která umožňuje lepší cirkulaci vzduchu, odvádí teplo a omezuje výskyt roztočů. Díky svým jedinečným vlastnostem zajištuje studená pěna vysokou úroveň pohodlí, zejména u matrací vyšší třídy.   

Matrace ze studené pěny jsou navrženy pro každodenní komfortní odpočinek. S nosností až 130 kilogramů na osobu jsou synonymem dlouhé životností a maximální odolností i při větší zátěži.

Kokosové vlákno [KOKOS] 

Kokosová vrstva je přírodní materiál vytvořený z lisovaných kokosových vláken (skořápek kokosových ořechů), impregnovaný latexem. Tato vrstva se vyznačuje vysokou pružností, vzdušností, rychlým odovodem vlhkosti a velmi kvalitní oporou páteře.


Tuhost matrace je udávána na stupnici 1 až 5 [1 = nejměkčí; 5 = nejtvrdší] 

 
4685
7957146857957
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem