s paměťovou pěnu [VISCO]


Matrace s vrchní vrstvou z vysoce komfortní paměťové pěny (nebo také viscoelastické pěny / líné pěny) Vám poskytne novou úroveň pohodlí. Tato konstrukce pevného základu (PUR / HR) s měkčí vrchní vrstvou paměťové pěny poskytuje matraci nejen požadovanou měkkost při dotyku ale díky unikátním vlastnostem použitých materiálů poskytuje také dokonalou anatomickou podporu celému Vašemu tělu.

Užijete si každou noc na matraci, která se dokonale přizpůsobí každému obrysu Vašeho těla a zaručí Vám tím ten nejlepší spánek. 

V této kategorii naleznete matrace vyrobené z:

  • paměťové pěny a studené pěny [HR]
  • paměťové pěny a komfortní polyuretanové pěny [PUR]

 

Paměťová pěna [VISCO]

Naše paměťová pěna je revoluční inovace v oblasti pohodlného spánku. Jedná se o unikátní typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, která mění svoji tuhost v závislosti na teplotě. Pěna při kontaktu s tělesným teplem měkne, nevytváří protitlak a pružně se přizpůsobuje anatomii lidského těla.

Díky efektu tzv. "pomalého vracení" rovnoměrně rozkládá tlak matrace na lidské tělo, což má pozitivní vliv na krevní oběh, zlepšuje kvalitu spánku a zmírňuje bolesti zad. Současně stabilizuje tělo v optimální poloze pro spaníuživatel se během noci méně otáčí což přispívá k jeho klidnému spánku.  

Díky těmto vlastnostem představuje paměťová pěna účinné řešení pro ženy, muže, děti (od 3 let) i seniory, ale také osoby obzvláště citlivé na riziko vzniku dekubitů (proleženin).

Studená pěna [HR]

Studená pěna je symbol moderního a kvalitního spánku, plně respektující trendy zdravého spaní. 

Tento materiál se vyznačuje otevřenou buněčnou strukturou, vysokou elasticitou prodyšností, která výzmně předčí klasický molitan. Tato pěna se pružně přizpůsobuje tvaru lidského těla, vyniká výraznou pevností tvarovou stálostí, což zamezuje nežádoucímu proležení a prodlužuje životnost až o 80% ve srovnání s běžnými matracemi.

Dále vyniká tato pěna optimální propustností, která umožňuje lepší cirkulaci vzduchu, odvádí teplo a omezuje výskyt roztočů. Díky svým jedinečným vlastnostem zajištuje studená pěna vysokou úroveň pohodlí, zejména u matrací vyšší třídy.   

Matrace ze studené pěny jsou navrženy pro každodenní komfortní odpočinek. S nosností až 130 kilogramů na osobu jsou synonymem dlouhé životností a maximální odolností i při větší zátěži.

Polyuretanová pěna [PUR]

Naše standardní pěna se vyrábí speciálním procesem zpěnění polyuretanové hmoty, díky kterému v materiálu vznikají otevřené buněčné struktury. Materiál tak vyniká výbornou prodyšností a elasticitou. Materiál se dokáže vždy optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Co dále dělá naši PUR pěnu výjimečnou? Je to její široká škála tuhostí a dlouhá životnost. To znamená, že každý zákazník může nalézt svou ideální variantu matrace a užívat si jí po dlouhá léta s garancí kvality.


Tuhost matrace je udávána na stupnici 1 až 5 [1 = nejměkčí; 5 = nejtvrdší]

 
3949
8222139498222
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem