LATEX + studená pěna + KOKOS

5 hlavních důvodů proč zvolit LATEX

 1. dokonalá cirkulace vzduchu  a regulace vlhkosti
  Latexová pěna se vyznačuje nejvyšším možným stupněm komfortu pro uživatele. Díky otevřené buněčné struktuře a perforaci latex "dýchá", čímž redukuje tělesnou vlhkost.

  Díky unikátním vlastnostem tento materiál v zimě hřeje a v létě chladí.

 2. dlouhá životnost a tvarová stálost
  Vysoká kvalita surového materiálu zaručuje dlouhou životnost a tvarovou stálost i po mnoha letech každodenního používání. Únava materiálu byla prověřena německou testovací agenturou LGA na 225 000 stlačení, což odpovídá životnosti přibližně 15 let.

 3. excelentní tělesná podpora a ergonomické vlastnosti
  Latex disponuje bodovou elasticitou, která umožňuje velmi jemné přizpůsobení se pohybům člověka a poskytuje správnou, pohodlnou oporu hlavy, krku, zad a páteře.

  Pro dosažení ještě lepších vlastností tělesné opory jsou latexová jádra rozdělena do několika vysoce komfortních anatomických zón.

 4. vynikající elasticita
  Latexová pěna je přirozeně pružná, tato elasticita poskytuje správnou tělesnou podporu pro každý tělesný tvar, čímž uvolňuje tlakové body.

  Tento materiál je vhodný do každé postele včetně nejmodernějších polohovatelných roštů.

 5. hypoalergenní a antibakteriální
  Latex je odolný proti plísním a prachovým roztočům, na rozdíl od jiných produktů, které jsou živnou půdou pro tyto mikroorganismy.


  Latex je také hypoalergenní, což je zvláště vhodné pro osoby trpící respiračními problémy.

    

Studená pěna (HR)

Studená pěna je moderní a vysoce kvalitní typ polyuretanové pěny plně respektující trendy zdravého spaní.

Tento materiál se vyznačuje otevřenou buněčnou strukturou, vysokou elasticitou a prodyšností (větší než u klasického molitanu). Tato pěna se pružně přizpůsobuje lidskému tělu, vyniká také výraznou pevností a tvarovou stálostí zamezující nežádoucí deformaci (proležení).

Dále tento inovativní materiál vyniká optimální propustností, která umožňuje lepší cirkulaci vzduchu, odvádí teplo a omezuje výskyt roztočů. Díky svým jedinečným vlastnostem zajištuje studená pěna vysokou úroveň pohodlí, zejména u matrací vyšší třídy.   

Kokosové vlákno

Kokosová vrstva je přírodní materiál vytvořený z lisovaných kokosových vláken (skořápek kokosových ořechů), impregnovaný latexem. Tato vrstva se vyznačuje vysokou pružností, vzdušností, rychlým odovodem vlhkosti a velmi kvalitní oporou páteře.

 
6948
8122169488122
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem